Eurodom Warszawa. Meble na wymiar w Warszawie i okolicach
EURODOM
Twój styl. Twoje meble.
Z sukcesem od lat zajmujemy się dla Ciebie projektowaniem mebli na wymiar, kuchniami i drzwiami przesuwanymi. Sprawdziliśmy się m. in. w Ministerstwie Finansów i Uniwersytecie Warszawskim
Eurodom 502 625 625 Meble na wymiar, projektowanie i montażPolub nas meble na wymiar Warszawa, projekty, montaż, wycenaDodaj opinię

Szafy na wymiar i zamówienie
w Warszawie


Szafy przesuwne, wnękowe na wymiar i zamówieniePoszukują Państwo nowej szafy do swojego mieszkania? Potrzebują Państwo mebla ergonomicznego, a także prezentującego się atrakcyjnie? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy szafy wnękowe i przesuwne. Współpracujemy najczęściej z klientami z Warszawy oraz okolic.

Szafy przesuwne i wnękowe na wymiar – dlaczego warto?


Zarówno oferowane przez naszą firmę spod Warszawy szafy przesuwne, jak i szafy wnękowe są doskonałym pomysłem w kontekście ergonomii. Mianowicie, są one w znacznej większości produktami budowanymi od podłogi, do samego sufitu. Dzięki temu przestrzeń nie marnuje się i mebel jest w stanie zmieścić naprawdę sporo. Przy tym wszystkim dobrze się prezentuje. Co prawda taka szafa może zmniejszać metraż pomieszczenia, ale zastosowanie luster w jej przypadku może je znacznie powiększyć optycznie.

Szafy przesuwne Warszawa

Szafy przesuwne są idealnym pomysłem do wąskich przestrzeni bądź umiejscowienia ich w pomieszczeniach, w których otwieranie standardowych drzwi byłoby utrudnione. Do tego drzwi przesuwne są umieszczone na specjalnych szynach, dlatego ich stosowanie nie wymaga użycia siły!

Szafy wnękowe na wymiar Warszawa

Tymczasem szafy wnękowe mogą być szafami przesuwnymi, jednak wcale nie muszą. Ich nazwa dotyczy faktu, iż szafa jest najczęściej z każdej strony (poza frontem oczywiście) zabudowana. Ma to swoje plusy, ponieważ nie ma konieczności zużywania tak wielu materiałów, ponieważ nie jest potrzebne np. wykonywanie ścianek bocznych, ściany tylnej. Oczywiście, można w tym przypadku zastosować drzwi przesuwne i jest to świetne rozwiązanie, jednak klienci mogą wybrać także inne rozwiązania.

Szafy na zamówienie – Warszawa


Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i materiałów, które zagwarantują Państwu komfortowe korzystanie z szafy przez długi czas. Nasi specjaliści mogą pojawić się we wskazanym miejscu, by dokonać pomiarów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by Państwo dokonali ich samodzielnie. Zależy nam przede wszystkim na wygodnej i owocnej współpracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Stawiamy nie tylko na komfort użytkowania i praktyczność mebli, ale też ich estetykę. Wiemy bowiem, że są zawsze ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdują. Mogą nam Państwo zaufać.
Poza szafami przesuwnymi w naszej ofercie znajdują się także szafy klasycznie otwierane, a także przesuwno - składane.
Interesują Państwa szafy przesuwne i wnękowe w okolicach Warszawy? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi i zaproponujemy formę współpracy.