Eurodom Warszawa. Meble na wymiar w Warszawie i okolicach
EURODOM
Twój styl. Twoje meble.
Z sukcesem od lat zajmujemy się dla Ciebie projektowaniem mebli na wymiar, kuchniami i drzwiami przesuwanymi. Sprawdziliśmy się m. in. w Ministerstwie Finansów i Uniwersytecie Warszawskim
Eurodom 502 625 625 Meble na wymiar, projektowanie i montażPolub nas meble na wymiar Warszawa, projekty, montaż, wycenaDodaj opinię

EURODOM
To firma rodzinna


Trzon naszej firmy stanowi najbliższa rodzina, od wielu lat łączy nas pasja do projektowania i tworzenia wspaniałych mebli. Mamy długoletnie doświadczenie w tym zakresie, przy czym pomimo transformacji firmy na przełomie ostatniej dekady w dalszym ciagu jakością i ceną stanowimy konkurencję na rynku mebli na wymiar.

Współpracowaliśmy z wieloma znanymi firmami jak i osobami prywatnymi, z naszych usług m. in. korzystał Uniwersytet Warszawski czy Ministerstwo Sprawiedliwości oraz wiele innych.

Nasza siedziba mieści się w Grodzisku Mazowieckim, natomiast usługi świadczymy na terenie całej Warszawy i okolic. Często wystawiamy ekspozycje w dużych centrach handlowych. Nasze projekty i wykonanie możesz obejrzeć na poszczególnych podstronach. Zachęcamy do kontaktu!